WYJAZD DO STANOWIC W RAMACH ZINTEGROWANYCH INWESTYCJI TERYTORIALNYCH (ZIT).
ZAJĘCIA WARSZTATOWE: "ZBUDUJ I ZAPROGRAMUJ ROBOTA"

ZAPRASZAMY UCZNIÓW KLAS IV-VI DO UDZIAŁU W PROJEKCIE FINANSOWANYM ZE ŚRODKÓW UNIJNYCH.
Miasto Gorzów realizuje projekt partnerski dofinansowany z Funduszy Europejskich Kształtowanie kompetencji kluczowych na potrzeby rynku pracy na obszarze MOF Gorzowa Wlkp.
Celem projektu jest podniesienie poziomu kompetencji kluczowych oraz kształtowanie właściwych postaw i umiejętności niezbędnych na rynku pracy u 7659 uczniów i 292 nauczycieli z 75 szkół prowadzących kształcenie ogólne na obszarze MOF Gorzów Wlkp. oraz doposażenie 23 szkolnych pracowni przedmiotowych, w tym 6 w narzędzia TIK
Dofinansowanie projektu z UE: 7 109 788,68 zł
/
W ramach projektu w naszej szkole realizowane będą następujące działania: Zajęcia z języka angielskiego z kursem na mobilnej platformie.
- w ramach zajęć profesjonalne filmy z nauką praktycznej komunikacji, testy wykorzystujące techniki szybkiego uczenia się.

Przygotowaliśmy dla Was następujące zajęcia:
Zajęcia z języka angielskiego z kursem na mobilnej platformie.

Zajęcia z języka niemieckiego z kursem na mobilnej platformie.

Zajęcia rozwijające umiejętności matematyczne.
- zajęcia z wykorzystaniem odpowiedniego oprogramowania komputerowego.

Młody kreator - zajęcia na mobilnej platformie.
- w ramach zajęć filmy edukacyjne rozwijające kreatywność uczniów.

Zajęcia z przyrody prowadzone metodą eksperymentu.
- w ramach zajęć warsztaty matematyczno-przyrodnicze realizowane także w formach wyjazdowych w Stanowicach, w Szczecinie, w Zielonej Górze.

Zajęcia dla dzieci ze specyficznymi trudnościami w czytaniu i pisaniu, w tym także zagrożonych ryzykiem dysleksji.
- w ramach zajęć wyjścia do kina, teatru, filharmonii.

Zajęcia dla dzieci ze specyficznymi trudnościami w nauczaniu matematyki.

Nauka programowania poprzez zabawę (język programowania Scratch)
- zajęcia umożliwią tworzenie interaktywnych historyjek, animacji, gier, muzyki.

Otrzymane dokumenty rekrutacyjne należy składać do 7 października 2016 r. do p. Joanny Kazikowskiej - gab. 300 lub p. Bernadety Słomki - gab. 305
PREZENTACJA PROJEKTU
REGULAMIN PROJEKTU